Masz pytania dotyczące mikroapartamentów Modern Space?
Napisz do nas, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

Wyrażam zgodę na używanie przez ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG.
Wyrażam zgodę na używanie przez ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego, tj. aby przedstawić oferty Spółek z Grupy ROBYG telefonicznie.


Aby wysłać zgłoszenie należy zaznaczyć powyższe zgody.

Administratorem Danych Osobowych jest ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy poprzez e-mail: iod@robyg.com.pl lub pod wskazanym adresem siedziby administratora z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych".WIĘCEJDane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG w formie telefonicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.

Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego!
Napiszemy, bądź zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

< Powrót